Su Arıtma Servisi

Satışını yapmakta olduğumuz Su Arıtma Cihazları’nın bir takım gereksinimleri vardır. Bunlardan en basitinden filtrelerinin değişmesidir.
Her 6 ayda bir değiştirilmesi gereken 3 filtre bulunmaktadır. Bunları sizlerde değiştirebilirsiniz ama değişim sonrası Servis Ekibi çağırmanız olasıdır. Suyun basıncıyla sıkışmış olan Havzing Filtreler açılmamak için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Yanlış uygulanan baskı ve açmak için kullanılan aletlerin verecekleri zararlar sizlere pahalıya patlayabilir. Bu ve bunun gibi durumların yaşanmaması için ve bunun gibi durumlar için Su Arıtma Servisi vardır. Su Arıtma Servislerininde çeşitleri bulunmaktadır gerçek olan ve özel olan 2 ye arılırlar gerçek olanlar firmalar tarafından gönderilen Servis Ekipleridir. Özel olanlar ise sahte ve piyasada bir çok şekilde bir çok fiyata ürün ve servis satışı yapan kişilerdir.

Garantisi olan cihazlarınızın garantiden çıkmaması ve daha uzun ömürlü olmaları için gerçek su arıtma firmalarını arayıp gerçek ve işini bilen servis ekiplerini çağırmanızı tavsiye ederiz.

Okcel Su Arıtma Firması Olarak hem hızlı hem uygun fiyata hemde garantili su arıtma servis hizmeti sunmaktayız.
Satışını yaptığımız ürünlerde üçer yıl , servisini yaptığımız cihazlarda ise birer yıl garanti imkanı sağlıyoruz.

Arıtma Servisimize ulaşmak için aşağıdaki numaralardan her hangi birini tuşlayabilirsiniz.
Arıtma Cihazlarımız hakkında bilgi almak içinse sitemizden bakabilir veya bizlerle iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

0530 320 06 66
0850 840 13 66

Su Arıtma Servisi

Bir cevap yazın