Su Arıtma Ürünleri

Günümüzde su ve su arıtma sistemleri üzerine kurulu olan tonlarca firma bulunmaktadır.
Bunların yarısından fazlası kendi çıkarları için çalışmaktadır. Şöyleki ürünlerinin satışını yaptıktan sonra garanti imkanları yoktur.
Sat ve kaç taktiği uygulayan bu firmalar dönem dönem oluşmaktadır. Su arıtma sistemlerinin en çok satıldığı yaz aylarında değişik isimlerde kurdukları firma isimleri ile satış yaptıktan bir ay sonra ne telefonlarına ulaşabilirsiniz nede adreslerine, Sürekli yer ve isim değiştiren bu firmaların ürünlerinin son derece kalitesiz ve kullanışsız olduğunu görürsünüz.

Bizler ve bizim gibi ileriyi düşünen firmalar satış yaptıkları ürünlerin yılda 2 sefer kontrolleri için müşterilerini arayıp ufaktanda olsa rahatsız ederler. Satılan cihazın ileride verimli çalışabilmesi ve uzun ömürlü olabilmesi için yılda 2 sefer her 6 ayda bir bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Satın aldığınız veya alıcağınız ürünün markasına kuruluş tarihine TSE belgelerine vs bakmadan araştırmadan almayınız. Biz ürünlerimizin 3 yıl garantisini vermekteyiz. 3 yıl içerisinde oluşan bütün sorunların arkasındayız.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için sitemizi gezebilir, mail atabilir veya bizleri arayabilirsiniz.

0212 438 43 99
0530 320 06 66

Su Arıtma Ürünleri

Bir cevap yazın