Su Arıtma Yetkili Servisi

İstanbul Su Arıtma üzerine kurulu olan firmamız çeşitli semptlerde bulundurduğu bayileri sayesinde İstanbul’un her yerine 1 saat içerisinde su arıtma servis ekibi gönderebilmektedir.
İstanbul’un neresinde olursanız olun 1 saat içerisinde evinizde olucak ve sorununuzu çözebilecek uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde sorunsuz ve kolay bir servis imkanı alıcaksınız.

toptan satışımız bulunmaktadır. Ürünlerimizin tamamı sanayi bakanlığı tarafından faydalı model belgesine sahip olup kalite kontrol aşamalarını sorunsuz bir şekilde geçmiştir. Sitemizde yer alan referanslarımız sizlere firmamızın kalitesini göstermektedir. Ekonomik ve berrak bir su içmeniz için firmamız temsilcileri sizlere bir telefon kadar uzaktadır. Ürünlerimizin tamamında sizlere tanıdığımız 90 gün içerisinde iade etme garantisi de ürünleri temin ettikten sonra firma satış temsilcimizden istemeyi unutmayın. Ürünümüzün kalite kontrol belgesi sanayi bakanlığı yetkilileri tarafından her 3 ayda bir kontrol edilmekte olup firmamız ürünlerinin kalitesi sürekli kontrol edilmektedir. Orjinal ürün almanın keyfini çıkartın. Sitemizde yazan fiyatlarımız mağaza fiyatlarının %15 indirimli fiyatları olup online mağazamızdan ucuz su arıtma satın alabilirsiniz.

Yapmanız gereken bizleri aramak ve haftanın 7 günü 24 saati hizmete hazır olan teknik servis elemanlarımızı beklemek olucaktır.
Su Arıtma Yetkili Servis, her türlü teknik destek bakım, onarım, tamir, yedek parça, filtre değişimi ve cihazlar hakkında bilgi için çekinmeden araya bilirsiniz sabit hatlarla ücretsiz olarak görüşme imkanımızda vardır.Su Arıtma Yetkili Servisi

İrtibat Hattımız
0530 320 06 66
0216 641 19 84

Bir cevap yazın